piątek, 28 kwietnia 2017

Szydełkowa kreacja z perełkami

Kolejna kreacja dla Barbie długo czekała na swój pokaz - w końcu trzeba z listy zaległych wykreślić i umieścić na blogu:)) 
Wydziergana z tego samego kordonka, jak w tym i w tym poście. Ozdobiona perełkami przy kwiatkach oraz przy mitenkach. Te same perełki jako guziczki przy zapięciu. Pod rozkloszowaną spódniczką kryje się druga - wąska. Podwójne ramiączka. 
Na bogato - w końcu suknia dla lalki może, a nawet musi taka być - zawsze uśmiech na buźce modelki widnieje, więc modelka zadowolona:)))))))))

*
Na dworze - zimno, ponuro, deszczowo. Zapewne w najbliższych dniach pogoda się nie zmieni, więc życzę Wam i sobie słoneczka - jeśli nie za oknem, to w sercu:)) 
I przesyłam zdjęcie mojego Dyzia. Pewnie już było na blogu, ale za każdym razem, gdy otwieram swój folder i gdy go widzę,  potrafi mnie ono rozbawić, żebym nie wiem jak była smutna:


Serdecznie pozdrawiam:))

2 komentarze:

 1. Zaczynam od przepięknej kreacji Twojej lali! Jest naprawdę wspaniała, ciekawie wykończona i w bardzo eleganckim kolorze! Wykorzystanie perełek - ogromnie zdobnicze!
  Dyzio zaś jest niezwykły! Chyba uwielbia być w centrum uwagi :)))
  Pozdrawiam Cie serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję, Olu:))
   Dyzio jest słodki - to bardzo cichy i pokorny kotek, w przeciwieństwie do Bambusia, który chce zawsze całą uwagę skupiać na sobie:))

   Usuń