czwartek, 20 marca 2014

Międzynarodowy Dzień Szczęścia

Dzisiaj - Międzynarodowy Dzień Szczęścia!
Nie będę zastanawiać się nad pytaniem "czym jest szczęście?", bo nie moim zadaniem są filozoficzne wywody  na ten temat. Wiadomo, że dla każdego człowieka szczęście to coś zupełnie innego i każdy inaczej je odbiera! 
Zatem z okazji tego Dnia, życzę Wam Szczęścia na każdy dzień  roku i w każdym działaniu. Życzę również byście były uszczęśliwiane przez osoby, które kochacie!

4 komentarze:

 1. Małgosiu:-) Dziękuję za piękne życzenia w taki szczególny dzień, bo pozwoliłam wziąć sobie odrobinkę szczęścia z Twoich życzeń właśnie dla siebie.
  A ja sobie myślę, że szczęście to tak ulotny stan ducha, że należy ja łapać, gdy tylko jest ku temu możliwość. To wielkie sprawy i wielkie uczucia, ale dla mnie to przede wszystkim jednak małe, codzienne przyjemności, jak poranna kawa z moją Mamą albo popołudniowa kawa z wieloletnią przyjaciółką, telefon od brata, lepsze wyniki u lekarza, deszcz nocą...
  Pozdrawiam bardzo ciepło i bardzo serdecznie, oczywiście ogromu szczęścia życząc! Trzymaj się ciepło Małgosiu!
  ps. Kartki wyślę we wtorek. Ciągniemy na resztce paliwa pieniężnego w portfelu, a we wtorek dzień pieniężny i wtedy popędzę z puchatą kopertą dla Ciebie na pocztę:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. Zgadzam się z Tobą jak najbardziej o ten ulotny stan ducha, o te wielkie sprawy i wielkie uczucia! Bo przecież z takich chwil, zarówno tych smutnych jak i tych wesołych składa się nasze życie. A te wesołe chwile, to też i chwile szczęśliwe, które pozostają w naszych sercach i umysłach, by być z nami na zawsze!
   Dziękuję Ci za Twoje życzenia szczęścia!

   Usuń
 2. Ja czuję się najbardziej szczęśliwa, gdy oddaje się swoim pasjom:)
  Dziękuję za przypomnienie o tym dniu i życzenia:)
  I nawzajem!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. Właśnie w naszym ulubionym hobby zawarte jest również szczęście - możliwość spełniania się w tym, co tworzymy!
   Dziękuję bardzo:))

   Usuń