czwartek, 23 maja 2013

Spódniczka dla aniołka.

Przeglądam swoje ulubione blogi i bardzo często napotykam na przecudne aniołki wykonane różnymi technikami. Kiedyś chciałam zrobić aniołka na szydełku, ale wyszedł mi wielgaśny i długaśny i musiałam go spruć. Pewnie kiedyś spróbuję ponownie go zrobić, (zapewne będzie to w okresie Świąt Bożego Narodzenia). Moim dzieciom kupowałam aniołki  i elfiki, mają sporą kolekcję. Ostatnio dołączył do nich słomkowy aniołek.
W wolnej chwili dorobiłam mu szydełkową spódniczkę i aureolkę. Oto on w nowym image:Od czasu do czasu przeglądam zdjęcia w folderze, jak to mówią moje córeczki "na poprawę humoru" i oto znalazłam jedno, które zostało zrobione jak smacznie sobie spałam z moimi pupilami.


Tygrysica z tygrysiątkami :)

7 komentarzy:

 1. Na zdjęciu wtopiłaś się w tło :)))
  Aniołek zyskał na urodzie jak go ubrałaś. Pięknie.
  Pozdrawiam. Ola.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moje koty zawsze uzurpują sobie miejsca, tam gdzie my chcemy się położyć lub usiąść. Na zdjęciu widać, kto rządzi w naszym domu. Tyci miejsca dla mnie, a dla nich cała kanapa.
   Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam.

   Usuń
 2. Ale mnie ubawiło to zdjęcie:-) Po pierwsze dobrze, że kocurry łaskawie choć trochę miejsca do drzemki zostawiły i Tobie:-) Po drugie ładną kompozycję stanowicie i to taką zamaskowaną:-) Moglibyście we trójkę w tym anturażu w GROMie działać:-)
  Maila dostałam, bardzo dziękuję, nawet odpowiedziałam już:-)
  Dziękuję za wszelkie informacje:-)
  A anioł po dodaniu mu sukieneczki i aureolki skojarzył mi się z ... rosyjską tancereczką w długich sztywnych spódniczkach, tych które tak sunęły nad ziemią, niemal bez widocznego ruchy stopami. No i oczywiście jest ładny, że jej:-)
  Pozdrawiam ciepło
  A banerek loteryjki Nie Tylko by się przydał, ale jeśli Ci się nie uda nie ma problemu:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Banerek już umieściłam, oczywiście z pomocą moich córeczek. Dziękuję za odwiedziny.

   Usuń
 3. Hahaha, świetne zdjęcie :))) Co do aniołka, ślicznie go ubrałaś :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi, że podoba Ci się tak ubrany aniołek. Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam.

   Usuń
 4. Jaka zdolna ta moja Mama ♥
  A na tym zdjęciu, jak się zmruży oczy, to idzie rozróżnić tylko Twoją głowę :D No, kształty trochę też, ale robią się zatarte :D

  OdpowiedzUsuń